Ремонт інвалідних візків

Харківське казенне експериментальне протезно-ортопедичне підприємство разом з виробничою діяльністю займається ремонтом реабілітаційної техніки, а саме інвалідних візків з ручним та електроприводом. Ремонтуємо та виробляємо інвалідні візки у місті Харкові вже багато років. Наша діяльність відома по всій країні, тому що небагато хто здійснює обслуговування такої специфічної техніки, що передбачає наявність спеціального обладнання та потребує досвіду професіоналів у цій галузі.

Чому саме «ХКЕПОП»

Наш завод виготовляє широкий спектр протезно-ортопедичної продукції, надає послуги людям з обмеженими можливостями.

«ХКЕПОП» дуже пишається тим, що має у своєму арсеналі таку серйозну нагороду, як орден «Знак Пошани», яку ми заслужили саме за надання протезно-ортопедичної допомоги населенню. На підприємстві не зупиняється робота з вдосконалення та нарощування темпів виробництва товарів для інвалідів. Ми пропонуємо інноваційні електричні крісла, здійснюємо ремонт інвалідних візків з ручним керуванням на підприємстві або вдома у власника.

Особливості послуг з ремонту реабілітаційного обладнання саме у «ХКЕПОП»:

 • Консультування.

  ремонт інвалідних візків в харковіПерш ніж довірити нам Вашу реабілітаційну техніку, Ви зможете поспікуватися з нашими консультантами та отримати усю необхідну детальну інформацію з Вашого питання. Наші консультанти готові за потреби виїхати до Вас додому для попередньої бесіди, якщо буде недостатньо консультації телефоном.

 • Діагностика.

  Після отримання згоди замовника на ремонт, майстер здійснить детальну діагностику з метою виявлення дефектів або поломок.

 • Погодження із замовником.

  У разі виявлення причини несправності замовнику надається детальний звіт про причини несправності та методи її усунення з вказанням строків виконання ремонтних послуг та їх вартості. Тільки після цього наш спеціаліст безпосередньо починає ремонт.

 • Ремонт візків з ручним та електроприводом.

  Наше підприємство здійснює якісне обслуговування та ремонт інвалідних візків з ручним та електричним приводом.

 • Ремонт на дому.

  Ремонт інвалідних візків з виїздом додому до замовника передбачений спеціально для того, аби позбавити зайвих клопотів та хвилювань наших замовників. Для людей з обмеженими можливостями у нас передбачений особливий сервіс.

 • Ремонт з доставкою.

  Якщо Вам незручно, щоб ремонт Вашого інвалідного візка наші спеціалісти здійснювали у Вас вдома, ми приїдемо до Вас та заберемо техніку для ремонту на наше підприємство, а по закінченні робіт привеземо назад.

 • ремонт інвалідних візків з ручним приводомСтроки.

  Ми розуміємо, наскільки важливо для вас найскоріше завершення ремонту, тому працюємо швидко. В залежності від складності несправності, проведення ремонту інвалідного крісла може тривати від кількох годин до кількох днів.

 • Безпосередньо ремонт інвалідних крісел на дому.

  Наші майстри замінять або відремонтують будь-яку зламану запчастину, виконають електрозварювальні роботи, налаштування та калібрування, замінять покришки. Фарбування, заміна оббивки, інших зовнішніх деталей оновлять Ваш засіб пересування та зроблять його зручнішим.

 • Доповнення.

  Наші майстри допоможуть зробити візок функціональнішим, виготовлять та додадуть до Вашого засобу пересування нові робочі чи естетичні елементи, необхідні для комфортного користування.

 • Ціна.

  Ціни на наші послуги не «кусаються», ми завжди заздалегідь обговорюємо їх із замовником, аби позбавити від зайвих переживань.

Допоможіть своїм близьким повернути радість руху та спілкування та зробіть їх життя кращим та комфортнішим, довівши до ладу їх особистий засіб пересування. Працювати з нами легко та зручно, оскільки мы намагаємося бути якомога доступнішими та ближчими для наших замовників.

Виготовлення реабілітаційної техніки та ремонт інвалідних візківи з виїздом додому – це те, що ми можемо зробити та робимо для того, щоб світ став кращим. Телефонуйте, зробимо все швидко та недорого.