Медичний відділ

     Медичний відділ є самостійним структурним підрозділом підприємства і складається з відділення амбулаторного протезування та стаціонару первинного та складного протезування, безпосередньо підпорядкований заступнику директора з медичної роботи.

Завдання відділу:

  • своєчасне і якісне забезпечення протезно-ортопедичними виробами та наданняпротезы протезно-ортопедичних послуг населенню Харкова, Харківської області та інших регіонів України.
  • виконання контролю за задовільністю виробом замовників.

    Розміщується відділення в окремому триповерховому будинку, з’єднаному теплим переходом з виробничим і адміністративним корпусами. На перших двох поверхах розміщені амбулаторне відділення, а на третьому – стаціонар первинного та складного протезування на 24 ліжка, де здійснюється підготовка до протезування, протезування і навчання інвалідів користування протезних виробів.

Медичний відділ підприємства проводить прийом замовників.

    У реєстратурі, куди звертаються замовники, є картотека обліку. Ведеться також комп’ютерний облік. Тут робиться замовлення на виготовлення необхідного виробу, і замовник направляється в спеціалізовані, залежно від необхідного виду виробів, кабінети.

   Там ведуть прийом лікар і технік, які визначають патологію і призначають вид виробу, роблять виміри, а в необхідних випадках знімається гіпсовий негатив. Тут же в кабінеті під безпосереднім контролем лікаря і техніка приміряються і видаються готові вироби.