Структура

    Харківське казенне експериментальне протезно – ортопедичне підприємство засноване в 1915 році, коли в Харкові була відкрита протезна майстерня. У перший рік чисельність працюючих склала всього 5 осіб, які випускали щомісяця 10-12 протезів. У зв’язку зі збільшенням числа увеченних воїнів за рішенням Всеросійської Земської Ради в 1916 році протезні майстерні були реорганізовані в Харківський протезний завод.

    В 1998 року 30 червня створено відповідно до постанови Кабінету Міністрів України № 987 «Про перетворення державних підприємств у казенні» та є правонаступником Харківського державного експериментального протезно-ортопедичного підприємства.

Метою підприємства є:

    задоволення потреб населення у технічних та інших засобах реабілітації, виробах медичного призначення, товарах народного споживання для населення України, а також надання реабілітаційних послуг, послуг з післягарантійного ремонту технічних та інших засобів реабілітації.

Предметом діяльності Підприємства є:

  • виготовлення та постачання ортезів на хребет, ортезів на верхні та нижні кінцівки ( в тому числі складне ортезування), протезно-ортопедичних виробів підвищеної функціональності за новітніми технологіями, ортопедичного взуття, допоміжних засобів для особистого догляду та захисту, ремонт та технічне обслуговування протезно-ортопедичних виробів, ортопедичного взуття, крісел колісних;
  • Меблів: вертикалі затори ВДР, ВДР-01, ВДР-02, ВД;инвалиды
  • Крісел колісних КРД, КДСВ, КДСВ-01, КДСВ-02, КД, ККД, КДС, КДС-1, КСД, КЛК, КЛУ, КЛР, КМ, ККЕК-1, ККЕК-2, ККЕД-11, КК, КК-01, КК-02, КЛСТ, КЛСТ-01, Стимул, Стимул-01, Стимул-01, Стимул-02, Стимул-1, Стимул-1-01, Стимул-1-02, КЛСД, КЛС, КК-1, КК-1-01, КК-1-02, ККСН, ККСН-01, ККСН-02, ККСК, ККСК-01, ККСК-02, ККСК-03, велосипедів триколісних ВТП, ВТПД серійного виробництва, в тому числі за індивідуальним замовленням;
  • Засобів для ходіння, керованих обома руками.

    Також, на підприємстві створено і функціонує Сервісний центр з надання послуг людям з обмеженими можливостями.