Порошкове фарбування

Яким би якісним і міцним не був виріб з металу, під впливом зовнішніх факторів навколишнього середовища він піддається корозії і втрачає свої початкові властивості. На сьогоднішній день найкращим методом продовжити термін служби металоконструкцій є порошкове фарбування. Це екологічно безпечне покриття з полімерних складів, яке значно підвищує декоративно-захисні властивості металу. В нашому підприємстві є професійне обладнання для надання послуг полімерного фарбування металу в Харкові. Ми гарантуємо високу якість роботи, використання екологічних барвників та відповідальне виконання поставлених завдань фахівцями.

Переваги порошкового фарбування перед традиційною:

  1. полімерне фарбування металу харківЯкість. Завдяки мінімальній товщині полімерного покриття (35-250 мкм) фарба показує ідеальну адгезію з поверхнею металоконструкції. Це надає виробу хороші показники температурної витривалості, противоударності, довговічності і антикорозійної стійкості. Полімерне покриття металу витримує широкий діапазон перепадів температур (від -60 до +150 градусів).
  2. Економічність. Полімерно-порошкове фарбування, яку Харків наносить електростатичним методом, є дуже економною, так витратні матеріали використовуються дбайливо і немає потреби використовувати розчинники.
  3. Екологічність. Полімерно-порошковому фарбуванню Харків віддає перевагу за те, що вона не токсична, на відміну від рідких барвників, і не запалюється. Сам процес нанесення покриття проводиться у спеціальному обладнанні, завдяки чому полімери потрапляють тільки на виріб, не забруднюючи навколишнє середовище.
  4. Швидкість. Полімерне фарбування металу в Харкові не займає багато часу. Нам потрібно кілька днів, щоб прийняти виріб, нанести порошкове покриття, провести процес полімеризації і видати Вам готове замовлення.

Навіщо необхідне фарбування металу?

Крім поліпшення естетичних якостей, полімерне покриття металу продовжує термін служби металоконструкцій і виробів, дозволяє надати поверхні різну фактуру, глянець і колір. Це оптимальний на сьогоднішній день спосіб отримання міцного, зносостійкого, високоякісного покриття недорого і надовго.

Особливості полімерного фарбування в Харкові на підприємстві ХКЕПОП

Полімерне покриття металуЩоб наносити порошково-полімерне покриття наше виробництво забезпечене сучасним обладнанням: піскоструминною кабіною серії SUPER BABY з великими поворотними дверима та фарбувально-сушильної камери (ОСК) «FIRAT», призначеної для фарбування меблів і інших видів обладнання. Якщо Ви хочете оновити торгове обладнання: металеві меблі, побутову техніку, холодильні камери, дверну та віконну фурнітуру, спортивне обладнання та інвентар та інші вироби з металу — телефонуйте нашим менеджерам вже зараз, і вони нададуть Вам повну інформацію о послугах. Полімерне фарбування в Харкові на заводі ХКЕПОП — це можливість швидко, якісно і акуратно перетворити металоконструкції, підвищити їх експлуатаційні характеристики, термін служби і естетичний вигляд. Також у нас можна замовити послуги по металообробці: гнуття металу, різка і рубання листового металу, фрезерні та токарні роботи.