Токарні роботи

Токарні роботи на «ХКЕПОП»

Токарні роботи по металу ХарківХарківське казенне експериментальне протезно – ортопедичне підприємство («ХКЭПОП») виконує різні замовлення по обробці металів. Серед них помітне місце займають токарні роботи.

Токарні роботи досить затребувані і користуються великою популярністю у замовників. Токарна і фрезерна обробка дає можливість досить економно використовувати матеріали, і при цьому отримувати різні деталі, які знаходять застосування у всіх сферах промислової діяльності. Якщо хочете, щоб Вам швидко якісно і недорого виготовили які-небудь деталі звертайтеся до нас, у нас є хороша виробнича база, що дозволяє вирішити багато питань. Ми проводимо токарно–фрезерні роботи по металу в Харкові, дізнатися подробиці співпраці можна зателефонувавши нашим менеджерам.

Технологічні операції токарної обробки

Токарна обробка, вироблена на верстатах з ЧПУ дає можливість проводити такі операції:

 • Робити деталі конічного або циліндричного профілю.
 • Обробляти уступи і торці.
 • Робити канавки і заготовки під кріплення.
 • Створювати рифлення на металі.
 • Нарізати внутрішню та зовнішню різьбу необхідних діаметрів.
 • Виточувати внутрішні поверхні.
 • Виробляти зенкування.

Токарні роботи по металу Харків

Сучасні токарні роботи вимагають першокласне устаткування з ЧПУ. Лише такий підхід може забезпечити необхідний рівень виконання робіт, і достатню точність деталей при промисловій швидкості виробництва продукції. «ХКЭПОП» використовує тільки найсучасніше обладнання для токарної металообробки, щоб дізнатися подробиці зателефонуйте в Харків, або напишіть менеджеру.

Специфіка токарних робіт

Послуги по токарній обробці металу в Харкові, пропоновані «ХКЭПОП» виробляються на сучасних верстатах з ЧПУ MORISEIKI NL 1500 і на універсальних токарних верстатах.

Універсальні верстати використовуються часто. Вони дають можливість виробляти 80% операцій, і цього вистачає для більшості замовлень.

Обробка металу на верстатах ЧПУ виробляється, якщо потрібно зробити велику кількість деталей одного виду і розміру. У цьому випадку пишемо спеціальну програму, оператор налаштовує верстат необхідним параметром, і роботи проводяться в режимі автомата. Майстер тільки контролює робочий процес токарної обробки металу, і закріплює нові партії заготовок.

При необхідності можна виготовити спецоснащення і спецінструменти. Такі рішення, іноді значно прискорюють виробництво і скорочують вартість деталей.

Основні переваги токарної обробки деталей і заготовок.

Основні переваги токарних деталей:

 

 • Віготовлення деталей складної геометрії. Кваліфіковані токарі на нашому підприємстві здатні виготовити деталь будь-якої складності.
 • Гранична точність виробництва.
 • Відмінна якість. Обробка на верстатах з ЧПУ дає можливість отримувати ідеальні вироби. Вони не вимагають поетапного доведення, і відразу можуть бути використані.
 • Мінімум відходів. Верстати ЧПУ вельми економічні, не більше 10% металу йде на стружку, і це чудовий показник.
 • Є можливість переробляти стружку.

 

Тонкощі металообробки

Токарні роботи мають ряд особливостей. Щоб надавати якісні послуги потрібно враховувати всі тонкощі. Наприклад, процес різання металів потрібно робити рівномірно. Руху різця має бути поступальними, це позитивно позначається на якості поверхні. Важливо, щоб рухи різця були або поздовжніми, або поперечними, щодо заготівлі. Виготовлення вала потрібно контролювати на кожному етапі.

На ціну робіт впливає складність деталей, а також вид матеріалу. Природно, що ціна на токарні вироби з твердих сплавів вище ніж на м’які, так як вони вимагають набагато більших витрат праці й енергії. А собівартість деталі при великій партії буде набагато нижче, ніж виготовлення одиничних виробів.

Замовляйте токарні роботи, а також штампування, виточку металу, або формування кутів на Харківському казенному експериментальному протезно – ортопедичному підприємстві, Ви оціните якість деталей, швидкість виробництва і невисокі ціни на вироби.