Штампування

Штампування металу будь-якої складності на обладнанні з ЧПУ.

holodnaja-shtampovka-izdelij

Штампування металевих виробів, деталей і заготовок з листового металу дозволяє виготовити плоску або об’ємну продукцію деформуванням під дією тиску. Не на кожному підприємстві є можливість проводити такі роботи, іноді вигідніше замовляти їх на стороні, адже потрібно особливе устаткування і чітко налагоджені техпроцеси. Штампування здатна помітно скоротити витрати на металообробку, прискорити виробництво і відповідно збільшити вашу прибуток.

Харківське казенне експериментальне протезно – ортопедичне підприємство («ХКЭПОП») має хороші виробничі потужності для того, щоб проводити роботи по металообробці будь-якого типу. Ви можете замовити послуги з виготовлення різних деталей з допомогою штампування, тим самим скоротити витрати на обробку, збільшити свій прибуток і отримати високоякісні вироби за помірними цінами. Листове штампування металу від «ХКЭПОП» це якість, вигода, і роботи, проведені точно в строк.

Особливості обробки матеріалів за допомогою штампування

Технологічні можливості штампування досить широкі. З допомогою штампувального обладнання проводимо різання металу за потрібними параметрами і конфігурацій, змінюємо форми за допомогою пластичної деформації.

Штамповка

Підприємство «ХКЕПОП» проведе будь-які з цих операцій на високому рівні, у нас різання, штампування металу в Харкові і області проводиться гранично якісно і швидко.

При здійсненні холодного штампування типу високі температури не потрібні. Холодний спосіб зручний, він дозволяє отримати готові, не потребують подальшої обробки деталі. За допомогою неї можна виготовити об’ємну або плоску деталь будь-якого розміру.

У цілому, технологія штампування вельми вигідна процедура, вона знижує витрата матеріалу при відмінною продуктивністю. Це особливо помітно в масовому виробництві.

Холодне штампування в Харкові та інших промислових містах застосовується для легованих і вуглецевих сталей, а також для кольорових металів і сплавів. Обладнання для штампування може обробити не тільки метали, а й шкіру, картон, гуми і пластмаси.

Замовляйте штампувальні послуги в Харківському казенному експериментальному протезно – ортопедичному підприємстві, якість продукції вас не розчарує.

[envira-gallery id=”2578″]