Рубання листового металу

Рубання металу

Харківське казенне експериментальне протезно – ортопедичне підприємство («ХКЭПОП») пропонує послуги по обробці металів. У нас є хороша виробнича база і парк новітнього обладнання за допомогою якого ми можемо проводити широкий спектр робіт з обробки металів. Верстати з числовим програмним управлінням дозволяють автоматизувати роботу, а значить знизити їх вартість, звертайтеся до нас, і Ви отримаєте якісні вироби за невисокими цінами.

Рубання листового металу – одна з найважливіших виробничих операцій, виконуваних для поділу заготовки на частини, або відрубування деталей від головної частини, а також для виробництва канавок і пазів.

Специфіка рубки металу

У колишні часи рубка металу проводилася тільки ручним способом. За допомогою важкого молотка і зубила, наносили численні удари по лінії, і таким чином відокремлювали деталь від заготовки. Сучасні технології дають можливість проводити цю операцію різними способами: плазмою, лазером і гільйотинами.

Для рубки металу ми використовуємо гідравлічні гільйотинні ножиці LVD MVS-TS 6/31, це високотехнологічне, сучасне обладнання, що дозволяє впоратись з більшістю завдань і звести витрати до мінімуму.

Переваги гідравлічної гільйотини.

В наш час, не існує більш ефективного, доступного, надійного і вигідного механізму для рубки металу. Саме цей верстат дозволяє отримати досить недорого і швидко необхідну кількість заготовок з металу необхідних для виробництва.

До головних переваг гідравліки з ЧПУ відносяться:

  1. Рубання металу в ХарковіДоступна вартість забезпечується відносною дешевизною обладнання, в порівнянні з лазерними пристроями, а також це гарантує невисоку собівартість продукції.
  2. Висока робоча швидкість. Після наладки обладнання рубка металу може проводитись безперервно.
  3. Безвідходне виробництво. В процесі обрубки не утворюється стружка, а значить, немає відходів, матеріал витрачається гранично економно.
  4. Властивості металу зберігається, так як не виникає поверхневого нагрівання.

Послуги по рубці металу гільйотиною вельми затребувані. У цього способу є тільки один технологічний недолік – неможливість виробництва деталей складної форми. За іншими показниками і параметрами, порубка металу на гільйотині простий, ефективний і надійний спосіб, за доступною ціною.

Ще одна перевага гідравлічної гільйотини – потужність і великі розміри. Завдяки цьому верстат здатний швидко, точно і якісно рубати метал товщиною 0,6 до 6 мм, і довжиною до 3 метрів.

Наша пропозиція.

Харківське казенне експериментальне протезно – ортопедичне підприємство надає широкий спектр послуг по рубці металів і виготовлення вузлів з листового матеріалу за допомогою гідравлічної гільйотини, а також виточками металу, токарних і фрезерних робіт, штампування і формування кутів. У нас Ви отримуєте можливість недорого, швидко і якісно виготовити зразки, необхідні для подальшого виробництва.

Роботи, що виконуються на нашому виробництві, це гранична точність, високу якість і відсутність шлюбу, при максимально оперативному виконанні замовлення.