Різання металу

Різання металу гільйотиною і стрічковою пилкою широко застосовується для обробки металовиробів зі сталі, алюмінію і різних сплавів кольорових металів, і Харків, як промисловий центр дає широкі можливості. Крім того, цей спосіб дозволяє обробляти металопрофілі різного типу: квадратний, круглий, листи, труби, смуги, різного перетину і хімічного складу.

Специфіка роботи

різання металу харківХарківське казенне експериментальне протезно – ортопедичне підприємство (“ХКЭПОП”) пропонує послуги зрізання і рубки металу.

Такий спосіб має цілий ряд технологічних і економічних переваг, якщо порівнювати із звичайними методами. Головною перевагою стрічкової пили є невисока собівартість різального інструменту. Важливе значення має мінімальна шорсткість і підвищена точності різу. Крім того, вигідна висока продуктивність і зменшення витрат металу, це корисно для різання листового металу і прокату в Харкові.При виробництві заготівель з великим перерізом це найбільш відповідний спосіб різання. Крім того, під час різання алюмінію, твердих, жаростійких і легованих сплавів, різання пилою є єдиною можливістю створити потрібну заготівлю, “ХКЭПОП” пропонує таку послугу в Харкові.

Стрічкове пильне обладнання дозволяє безперервно різати куточок, круглий металопрокат, труби, і швелери по необхідним розмірам. “ХКЭПОП” здійснює різання металу лазером і стрічковою пилкою в Харкові на високо якісному промисловому устаткуванні, що гарантує високу якість виробу і хорошу продуктивність при помірній ціні.

Особливості різання на стрічковій пилці

Різання металу в Харкові і інших промислових містах здійснюється на спеціальних верстатах, за допомогою металевої смуги із замкнутого типу зубами. Її безперервне переміщення грунтоване на спеціальних шківах. При включенні верстата, рух починає ремінь на маховиках. В цей час майстер робить установку деталі. Далі пила здійснює зворотно-поступальні рухи і робить різання нержавіючої сталі або іншого металу, в Харкові замовити такі роботи можна в нашій компанії.

Порізка металу в ХарковіНа таких верстатах можливо проводити різання металу під кутом, завдяки лещатам поворотного типу, або за допомогою повороту самої пили, наші фахівці в Харкові мають величезний досвід в цій справі. Використання повороту пили, значно спрощує процес. Для заготівель великих розмірів використовуємо систему охолодження. Верстат РРК-175Т за допомогою якого ми проводимо усі роботи дозволяє робити різання латуні і інших матеріалів гранично швидко, точно і чисто, щоб замовити послугу дзвоніть по нашому номеру в Харкові.

Стрічково пильний верстат,  який ми застосовуємо відповідає сучасним вимогам технічної безпеки. Фахівцями компанії “ХКЭПОП” здійснюється якісна обробка і різання листового алюмінію і метало прокату, щоб замовити цю послугу зв’яжіться з нашим менеджером у Харкові.

Ми використовуємо сучасне продуктивне устаткування, автоматичного типу з підвищеною точністю, тризмінним режимом. Конструкційні особливості забезпечують ефективність і значний об’єм виконуваних робіт. Ціна нарізання металу,  як раз і залежить від об’єму, чим більше – тим дешевше, подробиці по телефону в Харкові.

Додаткові переваги стрічково пильного устаткування :

  • Компактність – апарат можна розмістити на невеликій території;
  • Невисоке енергоспоживання, отже і ціна на продукцію буде помірною;
  • Швидка наладка на нові завдання;
  • Тиха робота.

Замовити різання металу можна в Харківському казенному експериментально протезно – ортопедичному підприємстві по телефону або онлайн. Роботи виконують фахівці вищого класу, співпрацювати з нами легко і вигідно.