Виточка металів

Виточка металів На нашій виробничій базі є усе необхідне сучасне устаткування для металообробки деталей будь-якої складності. Сьогодні виточку металів Харків замовляє не лише для індустріальних виробництв і великих галузей промисловості, але і для невеликих підприємств. Ми гарантуємо швидке і якісне виготовлення виробів, з високою точністю. Відмінний сервіс, кваліфікована допомога фахівців, відповідальні співробітники – усе це Ви отримаєте на підприємстві ХКЕПОП.

Переваги обробки металів у нас:

 1. Власна виробнича база з універсальними токарними верстатами.
 2. Ми працюємо з одиничними замовленнями, тому виконуємо роботу якісно і швидко.
 3. За устаткуванням працюють висококваліфіковані токарівисокого розряду.
 4. Робимо широкий спектр послуг залежно від потреб клієнта : лазерне різання, гнучка труб, виточка металів(Харків має для цього усе необхідне устаткування).
 5. Встановлюємо конкурентні ціни на свої послуги.

Особливості обробки металів, як технологічній операції

Обробка металу на токарних верстатах користується популярністю у замовників, оскільки дозволяє дбайливо витрачати матеріал, отримуючи при цьому різноманітні деталі, використовувані у будь-якій сфері діяльності. Дуже затребувані наступні технологічні операції:

 1. виточка деталей циліндричної і конічної форми;
 2. виготовлення канавок і заготівель під кріпильні елементи;
 3. обробка торців або уступів;
 4. створення рифлених поверхонь на металі;
 5. виточка внутрішніх поверхонь;
 6. нарізка внутрішнього і зовнішнього різьблення;
 7. зенкерування отворів.

vytochka-metallov

Ці, а також багато інших технологічних операцій з виточки металів у Харкові проводяться на високотехнологічному обладнанні з урахуванням встановлених нормативів і стандартів. Ми виготовляємо запасні частини та деталі за зразками та кресленнями замовника. Це особливо актуально в ситуаціях, коли складових немає в наявності на складах, або у вільному продажу (наприклад, якщо вузли продаються тільки в зборі або обладнання є настільки застарілим, що комплектуючі до нього вже просто не випускають). Якщо Вас цікавить витачка деталей по еталону, наші конструктори самостійно зроблять креслення виробу і зроблять точну металообробку деталі.

Обробка металів в Харкові

Замовляючи виточку металів у Харкові на підприємстві ХКЕПОП, Ви можете бути впевнені в якості роботи, точності і своєчасності виконання замовлення. Ми дбаємо про свою репутацію, цінуємо кожного клієнта і уважно ставимося до роботи. Наше обладнання дозволяє виконувати широкий спектр завдань по токарній обробці металів, також у нас є фрезерні верстати і установки для лазерного різання. Телефонуйте за контактними телефонами, вказаними на сайті, або безпосередньо менеджеру – +38 (050) 371-12-29 чи особисто відвідайте завод ХКЕПОП за адресою: вул. Котлова (Велика Панасовская), 112 (Харків).