Лазерне різання металу

Лазерне різання металу в Харкові

Модернізувати роботу будь-якого виробництва дозволить лазерна порізка металу (Харків вважає цю технологію найбільш сучасною, тому використовує її як в приватних майстернях, так і в масовому виробництві). Руйнування і нагрівання ділянки матеріалу здійснюється за допомогою лазерного променя, завдяки чому вдається досягти високої точності різу, виконувати не тільки звичайну порізку, але і фігурну. Підприємство ХКЕПОП послуги лазерної різки металу в Харкові надає на сучасному комплексі лазерного розкрою LVD серії ORION. Здійснюємо лазерну порізку виключно чорних металів і нержавіючої сталі.Це високотехнологічне обладнання нового покоління, на якому можна працювати з різними металами і робити об’ємне різання.

Чому Харків обирає лазерну порізку металу?

Можна назвати чимало переваг, які має лазерна різка металу (Харків вибирає цей спосіб все частіше, ніж традиційні). Головна перевага полягає в самому принципі роботи обладнання. Лазерний промінь діє на певну ділянку металу, розплавляючи його. Утворюється проріз, розплав якої видаляється струменем газу (аргоном, азотом). Ідеально піддаються цьому процесу різання кольорового метали і високолегованої сталі.

Лазерная резка металлаБыває різної лазерна різка металу, Харків використовує метод високого тиску і газокисневі технологію. У першому випадку йде процес плавлення, при якому азот підводиться під величезним тиском (понад 6 бар). Це дозволяє швидше зробити проріз і оперативно видалити розплав, запобігаючи прилипанням шлаків до кромки реза, а також утворення задирок. Ця методика використовується для роботи зі сплавами з алюмінію і нержавіючої сталі.

Газокисневе лазерна різка металів (Харків використовує цю техніку для роботи з обмеженою кількістю металів, так як можливо їх окислення) полягає в утворенні лінії різу завдяки реакції кисню. Цей спосіб хороший тим, що можливо працювати з металами великої товщини, а також збільшити швидкість роботи.

Відмінна риса лазерної різки металу для Харкова — безпрецедентна точність. Тому порівняно нова технологія знайшла широке застосування в промисловості. До того ж, на лазерну різку металу в Харкові ціни одні з найнижчих по Україні, а якість обслуговування клієнтів на високому рівні.

Переваги різання металу лазером в Харкові на підприємстві ХКЕПОП

  1.    За вигідну ціну ми пропонуємо Вам якісно новий підхід розкрою металів.
  2.    Лазерна різка листового металу в Харкові проводиться на потужному комплексі обладнання, яке відрізняється високою точністю лінії різу, здатністю працювати з різними матеріалами і виконувати проекти будь-якої складності.
  3.    Технологія дозволяє налаштувати безвідходне виробництво деталей з листового металу.
  4.    Немає обмежень у складності лінії різу.
  5.    Лазерну різку Харків цінує за ювелірну точність.
  6.    Ми гарантуємо високу швидкість виконання замовлення та швидкий розрахунок.
  7.    У нас Ви знайдете ідеальне поєднання ціни та якості.

Ми впевнені, що лазерна різка металу в Харкові допоможе істотно спростити Ваш бізнес, втілити в реальність самі неординарні проекти та ідеї по обробці металів. Дізнатися детальну інформацію про послугу Ви можете у наших менеджерів за телефонами, вказаними на сайті або зателефонувавши безпосередньо менеджеру +38 (050) 371-12-29. Вони зорієнтують Вас в цінах на лазерну різку металу, токарні та фрезерні роботи, послуги порошкового фарбування в Харкові і Києві, терміни виконання конкретного замовлення. Для найбільш якісного опрацьовування Вашого запиту прохання підготувати креслення (ексиз) вироби в форматі pdf або jpeg. Для наших фахівців немає нічого неможливого, тому не бійтеся експериментувати – довіртеся майстрам ХКЕПОП!

[envira-gallery id=”2695″]