Виготовлення метал виробів

Виробництво металевих виробів в якості служби

Якщо ви хочете знайти надійного партнера для виготовлення металевих виробів? Харків казенне експериментальне протезно – ортопедичне підприємство ( “HKEPOP”) – найкраще рішення, оскільки вона забезпечує широкий спектр металообробки. Ми співпрацюємо з торговими і промисловими організаціями в різних напрямках, і готові встановити відносини з усіма, хто зацікавлений в взаємовигідних відносин з компанією, яка є виробництво обладнання, виробництво будівельних матеріалів та промислової продукції на високому рівні.

Технічні можливості компанії

Наша компанія володіє багатющим арсеналом технічного обладнання та металообробних верстатів, в тому числі з ЧПУ, швидко, точно і якісно виконують роботи по:

  • Изготовление металлических деталейЗгинання листових матеріалів.
  • Фрезерування.
  • Токарному справі.
  • Згинанні труб.
  • Згинанні профілю.
  • Формуванні кутів.
  • Рубці за допомогою гільйотини.
  • Різанні металу стрічковою пилкою.
  • Лазерного різання металу.
  • Штампуванні.

Наші верстатники – майстри своєї справи, вони мають мають високі професійні розряди і багаторічний трудовий стаж, тому здатні вирішувати завдання комплексно.  Співробітники «ХКЕПОП» виробляють деталі, запчастини та готові вироби для підприємств, що працюють в різних областях: будівництві, торгівлі, сільському господарстві та сфері послуг.

Співпраця на взаємовигідній основі

Ми з задоволенням співпрацюємо і завжди приходимо на допомогу всім організаціям, у яких немає власної можливості, або потреби проводити будь-які операції або роботи з металообробки.  Це можуть бути замовлення одиничного типу або великооптові партії, заявки від приватних осіб або великих організацій.

Виробничі ресурси «ХКЕПОП» дозволяють братися за масштабні замовлення на довготривалій або постійній основі.  Від представників замовника потрібно технічне завдання і креслення потрібної продукції, інше зроблять наші фахівці.

Виготовлення металевих деталей в ХарковіЗамовляючи в «ХКЕПОП» послуги з металообробки, ви отримуєте повністю готову продукцію точно і в установлені терміни, які значно коротше часу виробництва у інших фірм Харкова і області.  Це можливо завдяки кваліфікованому персоналу висококласних фахівців, великого парку металообробного обладнання та інструментальної базі потрібної для роботи.

При необхідності можна коригувати техпроцес, виробляти доопрацювання по ходу виконання замовлення щоб клієнт отримав саме таку продукцію, яка йому потрібна.

Ми виключаємо будь-який шлюб, тому що роботи проводять досвідчені співробітники на високоточному обладнанні.

Харківське казенне експериментальне протезно – ортопедичне підприємство постійно вдосконалює і оновлює технічну базу, автоматизує виробничі процеси, і підвищує професіоналізм майстрів.  Все це ми робимо для того, щоб співпраця була гранично плідним і вигідним, випуск продукції збільшувався і її якість росло.

Завжди готові піти назустріч побажанням наших замовників, готові розглянути цікаві пропозиції з розвитку бізнесу.