Згинання труб

згинання труб в ХарковіПотреба згинання труби виникає досить часто, як в одиничному використанні, так і в масовому. Не дивно, що послуги гнуття труб у Харкові знаходять все більшу популярность, відкриваються нові цехи і підприємства, що спеціалізуються на цьому процесі. Проводиться гнучка труб на замовлення у Харкові і на нашому підприємстві ХКЕПОП. Для цього ми маємо сучасне обладнання, кваліфікованих співробітників, що відповідають за процес, і багаторічний досвід роботи з трубами різного профілю. У нас Ви можете замовити згинання круглих труб, прутків та інших металовиробів. Верстати забезпечують високу повторюваність виробів, тому з допомогою нашого обладнання Ви зможете створити не тільки класичні арочні конструкції, але і складні елементи гнуття.

Гнучка профільних труб у Харкові

Досить затребувана послуга — гнучка профільних труб (Харків має для цього профілегибочні верстати, що працюють з великими постійними і змінними радіусами згину).

Згинання труб у Харкові здійснюється двома способами: намотуванням та вальцюванням. Намотування — це використання дорнового верстата, який дозволяє гнути тонкостінні труби без ризику утворення зламів, гофри та інших дефектів. Такий спосіб дозволяє досягти високої точності роботи — до десятих часток міліметра. Вальцювання — це використання трехвалкового профілегибочного верстата. Це саме технологічне обладнання для даного спектру робіт, так як дозволяє працювати з профілями будь-якого радіусу і виключає утворення шлюбу і механічних пошкоджень заготовки.

Гнучка профільної труби (Харків) на підприємстві ХКЕПОП здійснюється на профілезгинальному верстаті DS 45HP. Це сучасне обладнання, що працюють за принципом прокатування профільної труби між валками, розташування яких визначає радіус згину. Верстат дозволяє працювати з виробами великих радіусів (від 5 діаметрів труби) і виконувати закриті і відкриті контури з плавними переходами (змійовики).

Зігнути трубу Харків пропонує на верстаті з трьома електропривідними валками. Це дозволяє домагатися якісної гнучкі вироби з будь-якого металу, а також використовувати засоби з гладкими струмками. Радіус гнуття задає верхній валок, що переміщається у вертикальній площині. Він укомплектований гідравлічним приводом, завдяки чому вдається автоматизувати управління процесом.

Переваги згинання профільних труб у Харкові на заводі ХКЕПОП:

станок для згинання профільної труби ХарківДостатньо поширена послуга — згинання профільних труб (Харків має для цього профілегибочні верстати, що працюють з великими постійними і змінними радіусами вигину).

 1. Сучасне обладнання, завдяки якому можна працювати з трубами різного перерізу, металу і товщини.
 2. Досвідчені співробітники, оперативно виконують замовлення будь-якої складності.
 3. Індивідуальний підхід до кожного проекту, щоб замовник отримав виріб, максимально задовольняє його потреби і запити.
 4. Зручне розташування підприємства (проводиться гнучка труб: Харків, вул. Котлова (Велика Панасовская), 112).
 5. Антикризові ціни на весь перелік технічних операцій, вироблених на заводі.

Замовити будь-які послуги по металообробці, наприклад: штампування, формування кутів, лазерну порізку металу, Ви можете особисто, відвідавши наше підприємство, також можна попередньо зв’язатися з нашими співробітниками по телефону, обговорити деталі надання послуги, терміни виконання замовлення і вартість роботи. У нас на гибку труб ціни в Харкові одні з найнижчих, так як ми працюємо з великими обсягами, маємо потужну виробничу базу та високотехнологічне обладнання!

Розміри труб для роботи на трубогибочном верстаті А-50-TNCPB

 1. Ø14Х1-R30
 2. Ø17Х1- R35
 3. Ø20Х1- R40
 4. Ø22Х1- R45
 5. Ø25Х1- R50
 6. Ø32Х1.2- R64
 7. Ø40Х1- R80
 8. Ø 50.8Х1.5Х101,6

Для трубогібного верстата з 3-ма роликами можлива обробка труб наступного діаметра:

Ø 15; Ø 17; Ø 20; Ø 22; Ø 25; Ø 32; Ø 40; Ø50