Згинання профілів

Підприємство ХКЕПОП спеціалізується на гнуття профілів у Харкові різного перерізу. У нас є сучасне обладнання для гнуття профілів популярних виробників: WICONA, HUECK, РЕАЛЬНІСТЬ, SCHUCO, FORSTER, JANSEN, ТАТПРОФ, АЛЮТЕХ, REYNAERS, ВСМПО, NEW TEC, AGS, RAICO та ін. Особливість готових виробів — висока повторюваність вигинів, в тому числі, зі змінним радіусом. Ми допоможемо Вам відійти від стандартних прямокутних форм і відкрити нові кордони в дизайні та веденні бізнесу. У нашому штаті є кваліфіковані працівники, для яких головна спеціалізація — гнуття профілю (Харків працює з різними типами профільних систем). Телефонуйте нам вже зараз, щоб отримати детальну інформацію про послугу!

 

5 причин, чому Харків замовляє згинання профілів на підприємстві ХКЕПОП

 

  1. гнуття профілю харківМы маємо сучасні профілегибочні верстати для однопрохідного/багатопрохідного гнуття профілю в Харкові. Принцип роботи заснований на прокатуванні виробів між валками, розташованими під певним радіусом згину. Така технологія дозволяє робити плавні переходи і найбільш оптимальна для виробів з змінним радіусом. На профілі не залишається подряпин, рисок і вм’ятин.
  2. Ми маємо в своєму розпорядженні власні логістичні та проектно-конструкторські підрозділи.
  3. Підприємство ХКЕПОП знаходиться в самому місті, що робить доступною згинання профілів Харкову (зручна транспортна розв’язка, вільний під’їзд).
  4. Ми чітко дотримуємося встановлених строків, стандартна швидкість виконання заявки — 1-2 дні.
  5. На нашому заводі гнуття профілю (Харків) має широку варіативність. Для збільшення списку згинальних профілів ми готові провести пробну згинання, а також допомогти знайти нові рішення питань радіусних конструкцій.

 

Особливості процесу

 

Гнуття профілів, Харків яку може замовити в нас — це процес зміни форми виробу в заданому напрямку по необхідному радіусу. Проводиться на профілегибочному обладнанні сучасного зразка з програмним управлінням. В залежності від товщини стінок профілю, ми пропонуємо можливі варіанти виконання радіусу. Це досить велика послуга, яка передбачає також роботу з профільними трубами, таврами, прутками, колами, швелерами, смугами, двутаврами та іншими профільними виробами.

 

Згинання профілю в Харкові використовують у різних галузях — від створення дверних конструкцій до оформлення нестандартних фасадів. Також послуга затребувана для виготовлення торгового устаткування, меблів, будівельних металоконструкцій, рекламних споруд та ін. Замовляйте згинання профілю в Харкові на підприємстві ХКЕПОП — і насолоджуйтесь високою якістю роботи за помірними цінами! У нас на підприємстві також можна замовити токарні роботи, різання та рубання металу, згинання труб.