Гнуття металу

Щоб отримати різноманітні за формою і дизайну вироби з металу найчастіше використовують такий процес, як гнучка. Це операція холодної штампування, під час якої заготівля змінює свій розмір і форму за рахунок розтягування зовнішніх шарів металу і стиснення внутрішніх. Гнуття металу в Харкові дозволяє отримати різні за величиною і формою вироби, які використовуються для виготовлення трубопроводів, силосів, меблів, фігурних елементів, декорацій стелажних систем і інших металоконструкцій.

Гнуття металу в Харкові на підприємстві ХКЕПОП

Згинання металу харків

Згинання металу, як послуги, Харків пропонує на багатьох підприємствах. Чому варто вибрати саме нас? Перший аргумент на користь ХКЕПОП — досвід. Наше підприємство існує вже більше 100 років (засноване в 1915 році), тому має величезний досвід і важкий багаж знань в сфері металообробки. Кваліфіковані фахівці готові не тільки виконувати вимоги замовників, але й експериментувати, впроваджувати нові технології, роботи і пропонувати нестандартні конструктивні рішення.

Другий аргумент — обладнання. Якісна холодна гнуття металу, Харків, як промисловий центр знає це, як не можна краще, можлива тільки на сучасному обладнанні. У нас встановлені листозгинальні преси компанії LVD лінійки PPRM, які відрізняються ефективністю роботи, швидкодію, компактністю конструкції та використанням новітніх технологій галузі. Гідравлічні преси дозволяють отримувати вироби будь-якої складності і високої міцності. На такому обладнанні ми можемо виготовити всілякі куточки, швелера, металеві шафи та корпуси, стелажі, лотки і багато іншого будь-якої товщини і конфігурації.

Третій аргумент — ціни. ХКЕПОП — це потужне підприємство, яке надає послуги по металообробці різного типу і напрямку, працює з фізичними та юридичними особами, має постійних клієнтів. Все це дозволяє нам встановлювати конкурентні ціни, щоб згинання листового металу Харків міг замовити самою демократичною вартістю в Україні.

Особливості холодного згинання металів, як технологічного процесу

Операцію «гнуття металу» Харків використовує багато десятиліть, так як це самий надійний спосіб надати деталі необхідну форму і конфігурацію. При згинанні одна частина аркуша змінює своє положення відносно іншої частини під конкретним кутом. Попередньо проводяться розрахунки, щоб процес деформації пройшов правильно. Завдяки інноваційному обладнання з комп’ютеризованим налаштуванням, всі розрахунки вдається зробити автоматично, що істотно прискорює процес згинання і робить його більш точним. Плюс, гнуття металу на замовлення у Харкові дозволяє звести до мінімуму ймовірність виникнення тріщин, розривів листа й інших механічних дефектів.

Як замовити згинання металу в Харкові?

Для замовлення цієї послуги Вам достатньо зателефонувати нам за телефонами, вказаними на сайті. Ціну на згинання металу в Харкові встановлюють в залежності від передбачуваної складності виробу, а також товщини металу. Наші фахівці нададуть вам детальну інформацію, з якою товщиною і довжиною листів ми працюємо, скільки часу буде потрібно на конкретний обсяг робіт і коли можна привести заготовки. Ми намагаємося робити роботу швидко і якісно, оскільки розуміємо, що час — це гроші для будь-якого бізнесу.

Замовляйте у нас згинання листового металу, ціни Вас приємно здивують. Також ми гарантуємо відповідальний підхід до роботи, гарний сервіс та оперативне виконання замовлень!

[envira-gallery id=”2677″]