Фрезерні роботи

Фрезерні роботи на замовлення

Харківське казенне експериментальне протезно – ортопедичне підприємство здійснює фрезерування металу на замовлення у Харкові. Виконуємо роботи будь-якої складності на сучасних імпортних верстатах. Фрезерні роботи, які ми виконуємо це якісне і своєчасне вирішення питань замовників. Ми дорожимо своєю репутацією, тому всі роботи виконуємо якісно і в термін. При замовленні наших послуг гарантуємо чудові результати, доступні ціни та високу якість виготовлених деталей.

Типи робіт

Фрезерные работы в Харькове
Фрезерні роботи в нашій компанії проводяться на сучасних універсально-фрезерних верстатах:

  1. Фрезерування горизонтальне і вертикальне.
  2. Фрезерування під заданими кутами з використанням спецінструментів.

Специфіка техпроцесу

Фрезерування – це одне з найважливіших напрямків діяльності підприємства. Фрезерні роботи по металу здійснюємо на обробних центрах нового покоління, далеко не кожне підприємство у Харкові має такі можливості. Ми проводимо фрезерування за такими сплавами та металами:

  1. Нержавіюча сталь.
  2. Алюміній.
  3. Латунь.
  4. Бронза.
  5. Мідь.
  6. Леговані сталі.
  7. Інструментальні сплави.

Фрезерные работыФрезерна обробка металу – це високопродуктивний і досить поширений метод швидкої і ефективної обробки зовнішньої поверхні заготовок, замовляйте роботи на нашому підприємстві в Харкові, і Ви не розчаруєтеся.

Сучасні верстати та застосування практичного інструменту, дозволяє виготовляти деталі чудової якості і в повній відповідності з заданими розмірами.

Сучасний парк використовуваного на нашому підприємстві обладнання, а також багатий інструментарій фрезерної ділянки, разом з високим професіоналізмом співробітників є найважливішими складовими успіху. У нас завжди можна замовити фрезерування металу у Харкові в повній відповідності з усіма нормами і правилами провадження.

Додатково слід зазначити, що перед початком робіт Вам буде надан попередній кошторис, за яким Ви зможете особисто переконатися, що співпрацювати з нами вигідно. Харківське казенне експериментальне протезно – ортопедичне підприємство приймає замовлення на виробництво одиничних деталей, партій дрібного, середнього і великосерійного виробництва. Ми надаємо широкий спектр послуг по металообробці: витачка металу, лазерна різання та рубання металу, штампування, формування кутів, розкрій металу.