Формування кутів

Послуги з формування кутів

Харківське казенне експериментальне протезно – ортопедичне підприємство (“ХКЕПОП”) володіє достатніми виробничими потужностями для того, щоб проводити роботи по обробці металів. Ви можете прямо зараз замовити роботи по виготовленню запчастин, або цілісних виробів і тим самим скоротити витрати на обробку, збільшити свій прибуток і отримати якісну продукцію за невисокими цінами. Формування кутів від “ХКЕПОП”- це висока якість виробів, і точність у строках виконання роботи.

Технічні особливості формувальних робіт

формування кутів

Технологические можливості формування досить широкі. За допомогою формувального обладнання виготовляємо кути закритого типу для дверей і панелей. Холодна формування кутів не передбачає зварювальних роботи і подальше за ними чистову обробку матеріалу. Такі роботи виконуються протягом двох технологічних переходів. Переваги формування такого типу не викликають сумнівів і не вимагають доказів. Цей спосіб обробки матеріалів значно скорочує витрати часу та коштів, тому вигідний, як для виробника, так і для замовника.

З допомогою верстатів для формування кутів, які використовуються на нашому підприємстві можна проводити обробку за такими параметрами:

Специфіка матеріалу:

 • Сталь 0,8 — 4,0 мм.
 • Алюмінієві сплави 1,2 — 4,0 мм.
 • Нержавіюча сталь 0,8 — 3,0 мм.
 • При радіусі від 2х до 100 мм, і з кутом формування від 60 до 150 град.

Застосування верстата добре себе зарекомендував при виготовленні різноманітних вказівників, табличок і дорожніх знаків, електричних шаф, панелей автомашин, пічних дверцят, влагосбірників, екранів, елементів стель, торговельного та кухонного обладнання.

Головні переваги обладнання:

 • Дуже висока якість вироблених кутів.
 • Не потрібно проводити зварювальні роботи з наступним шліфуванням.
 • Потрібен тільки один верстатник.
 • Спрощує виробництво та економить час.
 • Екологічність і невисокий рівень шуму.

Як проходить формування

Формування кутівПроцесс формування – це дві операції:

 • Оброблюваний кут вручну подається в формувальну станцію.
 • Обрізка готового виробу після формування.

Час, необхідний на створення одного кута, враховуючи час на установку заготовки приблизно становить близько 13 секунд. Час, необхідний на виробництво всієї деталі близько 52 секунди при виробі розміром 50 х 50 см.

Верстати, що мають функцію «Прискорений цикл» з радіусом до 50 мм працюють за такими параметрами:

 1. Час, необхідний на виготовлення одного кута, з установкою деталі – близько 9 секунд
 2. Час необхідне, щоб зробити цілісну деталь деталі – 36 секунд.

Як ми бачимо, формування кутів на сучасному обладнанні – верстатах Multiflex MF-25, відбувається зовсім не довго, процес відрізняється високою технологічністю і продуктивністю.

Якщо хочете отримати якісні вироби при мінімумі виробничих витрат звертайтеся в Харківське казенне експериментальне протезно – ортопедичне підприємство. Наші фахівці зроблять всі роботи гранично якісно і в термін, при цьому ціна на формувальні роботи вас приємно здивує. Ми також надаємо широкий спектр послуг по металообробці:згинання труб і лазерна порізка металу, фрезерні роботи.