Виготовлення деталей з термопласту

Пластмаси – одні з найважливіших конструкційних і виробних органічних матеріалів в сучасному світі.  Де б Ви не знаходилися, навколо себе побачите сотні термопластика різного розміру, форми і кольору.  Меблі, упаковки, іграшки, частини автомобіля, гудзики, декор, квіткові вазони, побутова техніка, корпус мобільного телефону, полиці магазинів – вироби з пластмаси можна перераховувати до безкінечності.  Тому послуги термопластавтомата сьогодні дуже затребувані і актуальні.

Виробництво виробів з пластмаси Підприємство «ХКЕПОП» займається виготовленням деталей з термопласту за технологією лиття.  Для цього ми маємо сучасні обладнання – Термопластавтомат вертикальний KR-150R.  Пристрій відрізняється великим ходом закриття і розкриття прес-форми великих розмірів.  Лиття під тиском термопластів дозволяє виготовляти вироби практично будь-яких розмірів, форми і конфігурації.  Ми спеціалізуємося на технологічних деталях (втулки, ручки, корпуси, в тому числі з морозостійких і композитних тугоплавких матеріалів), протезно-ортопедичних виробах, фурнітурі, сувенірах, предметах декору.

Наше підприємство існує вже понад 100 років, тому ми знаємо, як важливо розуміти потреби клієнтів і задовольняти їх.  Термопластичні полімери, з якими ми працюємо, а також величезний досвід в області лиття, дозволяють нам виготовляти під замовлення пластмасові вироби.  Термопластик (поліпропілен, поліетилен, поліамід, полістирол, АБС і ін.) Ми закуповуємо безпосередньо у виробників, що дозволяє нам значно скоротити кінцеву вартість продукту, а значить, заощадити Ваш бюджет.

8 переваг, які ми маємо перед конкурентами

  1. Услуги термопластавтомата Досвід.  Ми вже багато років працюємо з термопластмаси, добре вивчили їх властивості та освоїли сучасні способи обробки.  Наші майстри-верстатники допоможуть вирішити будь-яке питання, пов’язаний з виготовленням пластмасових виробів і металізації поверхонь.
  2. Варіативність виробництва.  Термореактивні пластмаси відкривають необмежені можливості для роботи.  У нас Ви можете замовити технологічні і нетехнологічні вироби будь-якої складності.
  3. Гарантія якості.  Ми маємо краще для обробки термопласта обладнання, повністю автоматизоване.  Це забезпечує швидке, безперебійне виконання замовлень у строк і незвичайно довгу експлуатацію виробів.  Ми виключаємо шлюб, так як працюємо на дорогому високоточному обладнанні.
  4. Умови співпраці.  Знижки постійним клієнтам і вигідні умови співпраці для оптових замовників і великих компаній.
  5. Великі обсяги.  Виробничі ресурси підприємства «ХКЕПОП» дозволяють братися за масштабні замовлення.  Лиття під тиском пластмас наші фахівці виконують за кресленнями чи технічному завданню потрібної продукції.
  6. Двосторонній контакт.  Ми завжди відкриті для пропозицій і побажань своїх замовників, по необхідності дозволяємо коригувати техпроцес і виробляти доопрацювання, щоб клієнт був на 100% задоволений результатом.

Поспішайте термопласт замовити на Харківському казенному експериментальному протезно-ортопедичному підприємстві, адже тільки ми зможемо виготовити найскладніші вироби з термореактивной пластмаси в максимально короткі терміни.  Наш завод також спеціалізується на металообробці і ми надаємо наступні послуги: витачками металів, токарні та фрезерні роботи, формування кутів і багато іншого. Співпраця з нами – це запорука стабільності і якості, що стане основою успіху Вашого бізнесу!