Ремонт інвалідних візків

   Харківське казенне експериментальне протезно-ортопедичне підприємство поряд з виробничою діяльністю займається ремонтом реабілітаційної техніки.

   Наш завод випускає широкий спектр протезно-ортопедичної продукції, займається наданням послуг для людей з обмеженими можливостями.

Особливості послуг по ремонту реабілітаційного обладнання «ХКЕПОП»:

  • Консультування.

   Перш ніж довірити нам вашу реабілітаційну техніку, ви зможете поспілкуватися з нашими консультантами і отримати всю необхідну і докладну інформацію з вашого питання. Консультанти готові навіть виїхати до вас додому для попередньої бесіди, якщо буде недостатньо телефонної.

  • Діагностика.

    Після отримання згоди клієнта на ремонт, майстри проводять детальну діагностику з метою виявлення дефектів або поломок.

  • Узгодження з клієнтом.

    При виявленні причини поломки клієнту надається детальний звіт про причини неполадок і методах її усунення із зазначенням строків виконання ремонтних послуг і їх вартості. Тільки після цього ми приступимо безпосередньо до ремонту.

  • Ремонт на дому.

    Ремонт інвалідних колясок з виїздом на будинок передбачений спеціально, щоб позбавити від зайвих клопотів і хвилювань наших клієнтів. Для людей з обмеженими можливостями у нас є спеціальний сервіс.

   Допоможіть своїм близьким повернути радість руху і спілкування і зробіть їх життя краще і комфортніше, привівши в порядок їх особистий засіб пересування. Працювати з нами легко і зручно тому, що ми намагаємося бути якомога більш доступніше і ближче для наших клієнтів.